Alle vakantiewoningen te huur van eigenaar via Holidayhome.be

Zoek op referentienr.

Zoeken
Personen:
Land:
Regio:
Van:
Tot:
Geavanceerd zoeken Geavanceerd zoeken

Nieuwsbrief
E-mail:

Login
E-mail:
Wachtwoord:
Wachtwoord vergeten?

Nieuwe gebruiker Nieuwe gebruiker

© 2005-2015 Holidayhome.be vakantiewoningen
Alle informatie is indicatief en derhalve niet bindend.
Een ieZie Media website Powered by DomainXL.nl Holidayhome.be RSS Feed

Comfortabele vakantie woning in de Lot en Garonne,zuid west Frankrijk

Vakantiehuis met tuin

Referentienummer
Referentienummer: 609

Algemene informatie
Locatie: Monflanquin, Lot et Garonne, Frankrijk
Website: Comfortabele vakantie woning in de Lot en Garonne,zuid west Frankrijk
Aantal personen: 4
Toegankelijk met handicap: V Tuin: V
Huisdieren: V Zwembad: V
Anti-allergisch: X WiFi: X
Deze gîte maakt deel uit van een voormalige, thans gerestaureerde boerderij, op een privé terrein van bijna 5 hectares, met bos en open terrein, gelegen aan het einde van een doodlopend weggetje. Alle voorzieningen dichtbij en toch ter plaatse stilte, rust, ruimte en gezonde lucht in overvloed. De eigenaren (Nederlandse nationaliteit) wonen niet ver maar respecteren uw privacy; bij problemen zijn zij echter altijd bereikbaar. Fantastisch uitzicht op het middeleeuwse vestigingstadje Monflanquin dat zich op minder dan 2 km afstand bevindt; Monflanquin heeft het predikaat "één van de mooiste stadjes van FrankrijkĒ. Tijdens de zomermaanden worden vele activiteiten georganiseerd, zoals het muziekfestival, antiekmarkten en middeleeuwse feestdagen. Het centrale plein boven in het dorp, met zijn arcades rondom, biedt plaats aan meerdere restaurants en terrasjes. Afstanden Vanaf Utrecht ongeveer 1150 km. (Route beschrijving wordt op verzoek toegestuurd) In Frankrijk: Bordeaux ± 170 km., Bergerac ± 50 km.,± Cahors 50 km., ± Agen 50 km.,Villeneuve sur Lot ± 20 km., Villereal 15 ± km.

Indeling
Oppervlakte: 70 m2
Aantal etages: 0 Aantal slaapkamers: 2
Aantal toiletten: 1 Aantal badkamers: 1
De inrichting van de gîte is zeer verzorgd en comfortabel; met uitzondering van slaapkamer 2 is alles gelijkvloers en rollator toegankelijk. Inrichting: - Woonkamer met inbouwhaard, 4 fauteuils, kleuren tv. (satelliet met diverse Nederlandse zenders), stereo/cd speler, spelletjes, boeken; ruime eethoek. - Open keuken geheel compleet ingericht met 4 pits kooktoestel, oven, magnetron, vaatwasmachine, koelkast met diepvries, koffiezetapparaat (wasmachine bij eigenaar). - Slaapkamer 1: zeer ruim, 2 persoons bed (160x200 cm) linnenkast (airco eventueel te huur). - Slaapkamer 2 (bereikbaar via twee treden) ruim, 2 éénpersoons bedden (90x190 cm), linnenkast. - Badkamer: ruime douche, toilet meubel + kast; apart toilet. - Grote tuin, terrassen, bos, tuinmeubilair, parasol, ligbedden, barbecue. - Mede gebruik zwembad (5x10 m. tot 1,70 m. diep) met Spa. - Parkeren: direct bij gîte. Tarieven De gîte is geschikt voor 4 personen; huisdieren in overleg. Prijzen zijn inclusief 1 set handdoeken p.p., 1 set bedlinnen per bed, 1 set keukenlinnen. In de periode juni t/m september zijn alle energiekosten inbegrepen, met uitzondering van was/droog machine en airco; de overige maanden zijn exclusief energiekosten. Mei en oktober Ä 325 per week Juni en september Ä 400 per week Juli en augustus Ä 650 per week Huurprijs gedurende langere tijd en/of in overige maanden: op aanvraag. Waarborgsom Ä 325,- , te betalen bij aankomst. Schoonmaak kosten Ä 30. Gebruik wasmachine Ä 5,- per programma, gebruik wasdroger Ä 5,- per programma De aanbetaling van 50 % van de totale huur dient uiterlijk binnen 14 dagen binnen te zijn. Daarna volgt bevestiging. Het restant van de totale huur dient u uiterlijk 6 weken voor aankomst te voldoen.

Activiteiten
Bezienswaardigheden - Middeleeuwse plaatsen, o.a. Monflanquin, Monpazier, Isigeac, Villereal, Villeneuve sur Lot, Pujols, Penne díAgenais, Tournon díAgenais, Bergerac. - Kastelen, o.a. Bonaguil, Biron, Gavodun. - Wijngaarden, o.a.: Cahors, Bergerac (Bordeaux), Duras, Buzet etc. - Vele gezellige markten en antiek markten. - In het vlakbij gelegen departement de Dordogne vele grotten, kastelen en prehistorische bezienswaardigheden. Activiteiten - Zwemmen: ter plaatse; kanoën: in de rivieren de Lot en de Dordogne. - Luieren, zonnen, lezen, schilderen, fietsen, wandelen, jeu de boules. - Golfbanen op 15 en 30 km; klimmen op 10 km. - Tennissen en paardrijden op 2 km.

Beschikbaarheid
Juni 2017
MaDiWoDoVrZaZo
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Juli 2017
MaDiWoDoVrZaZo
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
vorige vorige volgende volgende

Praktisch
Parking: V
Afstand inkopen: 2 km
Afstand restaurant: 2 km

Keukenlinnen aanwezig: V
Badlinnen aanwezig: V
Bedlinnen aanwezig: V

Prijsinformatie
Toeristenbelasting: 0
Milieubelasting: 0
Bedrag waarborg: 325
Bedrag schoonmaak: 30
Bedrag energie: zie tekst

Prijs hoogseizoen: 650 EUR
Prijs tussenseizoen: 400 EUR
Prijs laagseizoen: 325 EUR
(prijzen zijn indicatief en gelden per week) Contacteer de eigenaar Contacteer de eigenaar

Dichtbij
Links: -

Bekijk omgeving (satelliet) Bekijk omgeving (satelliet)