Alle vakantiewoningen te huur van eigenaar via Holidayhome.be

Zoek op referentienr.

Zoeken
Personen:
Land:
Regio:
Van:
Tot:
Geavanceerd zoeken Geavanceerd zoeken

Nieuwsbrief
E-mail:

Login
E-mail:
Wachtwoord:
Wachtwoord vergeten?

Nieuwe gebruiker Nieuwe gebruiker

© 2005-2015 Holidayhome.be vakantiewoningen
Alle informatie is indicatief en derhalve niet bindend.
Een ieZie Media website Powered by DomainXL.nl Holidayhome.be RSS Feed

Domaine Les Bourdeaux

Vakantievilla met tuin

Referentienummer
Referentienummer: 1986

Algemene informatie
Locatie: Monflanquin, Lot et Garonne, Frankrijk
Website: Domaine Les Bourdeaux
Aantal personen: 12
Toegankelijk met handicap: V Tuin: V
Huisdieren: X Zwembad: V
Anti-allergisch: X WiFi: V
Domaine Les Bourdeaux is een prachtige vakantievilla vlakbij het middeleeuwse dorp Monflanquin. Rust, ruimte en privacy zijn gegarandeerd. Lekker luieren rond het zwembad, een boek lezen uit de goed gevulde bibliotheek, een spelletje schaak of jeu-de-boule, samen eten op het grote overdekte terras; allemaal ingredienten voor een relaxte vakantie. Of … de vele middeleeuwse dorpjes en stadjes bezoeken, de gezellige markten en brocantes afstruinen, golfen, wijnproeven, wandelen, een schildercursus volgen ; het is allemaal mogelijk in het Toscaans aandoende landschap van de Lot-et-Garonne. Les Bourdeaux is te huur in juli en augustus, per twee (aan één gesloten) weken. Tijdens uw vakantie verblijven de eigenaren niet op Les Bourdeaux, maar ze zijn wel in de buurt en kunnen altijd gebeld worden bij problemen of vragen.

Indeling
Oppervlakte: 200 m2
Aantal etages: 2 Aantal slaapkamers: 5
Aantal toiletten: 4 Aantal badkamers: 4
U heeft de beschikking over vijf slaapkamers en vier badkamers, een grote woonkeuken met bijkeuken, een zomerkeuken, terassen, een zwembad met zonneterras, een jeu-de-boule baan en een groot schaakbord. Er zijn vier slaapkamers voor 2 personen en 1 slaapkamer voor 4 personen. Drie slaapkamers hebben een eigen badkamer, twee slaapkamers delen een badkamer en aparte toilet. In de keuken en bijkeuken heeft u de beschikking over twee grote ijskasten, een diepvrieskast, twee wasmachines, een wasdroger, een vaatwasser en een groot gasfornuis met oven. In de zomerkeuken staat een tweede (vijf pits) gasfornuis met oven en een bbq. Op de eerste verdieping is de salon/bibliotheek met TV met nederlandse zenders, een extra ijskast, boeken, spelletjes en informatie over de omgeving. In alle vertrekken heeft u WIFI ontvangst.

Activiteiten
Op Les Bourdeaux heeft u de beschikking over een zwembad van 5 x 10 meter met een ondiep deel van 1.20 meter en een diep deel van 2.20 meter. Het zwembad heeft een (verplicht) alarm. Verder is er een groot schaakbord (4 x 4 meter) en een jeu-de-boule baan. Jeu-de-boule ballen zijn aanwezig. In de omgeving kunt u prachtige wandelingen maken, fietsen, paardrijden, golfen, wijnproeven, kastelen en dorpjes bezoeken of een schildercursus volgen in Monflanquin. Voor de sportieve gasten is er het avonturenpark Parc en Ciel (25 km afstand) en met de kinderen kunt u naar Walibi Waterworld in Agen (45 km). Half augustus heef Monflanquin zijn middeleeuwse feesten waarbij het dorp terug gaat naar zijn roots. Muziek, spektakels en inwoners en bezoekers in middeleeuwse kostuums.

Beschikbaarheid
April 2024
MaDiWoDoVrZaZo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Mei 2024
MaDiWoDoVrZaZo
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
vorige vorige volgende volgende

Praktisch
Parking: V
Afstand inkopen: 2 km
Afstand restaurant: 2 km

Keukenlinnen aanwezig: V
Badlinnen aanwezig: V
Bedlinnen aanwezig: V

Prijsinformatie
Toeristenbelasting: 0
Milieubelasting: 0
Bedrag waarborg: 500
Bedrag schoonmaak: 100
Bedrag energie:

Prijs hoogseizoen: 2650 EUR
Prijs tussenseizoen: 2650 EUR
Prijs laagseizoen: 2650 EUR
(prijzen zijn indicatief en gelden per week) Contacteer de eigenaar Contacteer de eigenaar